Bzura wygrywa. Stan rywalizacji 1:1.

W drugim spotkaniu pierwszej rundy Play Off o awans do pierwszej ligi, Bzura Ozorków pokonała gospodarzy Skrę Bełchatów 3:1 (18,-22,-15,-21). Skra wystąpiła w składzie:

Dłubała (kapitan), Kotas, Mysera, Frankowski, Maćkowiak, Walczykowski, Dembiec (libero) oraz Cedzyński, Ranecki, Ignatowski, Koźmiński.

Pierwszy set spotkania nie zapowiadał żadnej niespodzianki w niedzielnym spotkaniu Skry z Bzurą. Dobra gra, szczególnie w ataku naszego zespołu doprowadziła do kilku punktowej przewagi, którą dowieźliśmy do samego końca. Kolejne sety to już całkowita zmiana obrazu gry. Zespół z Ozorkowa poprawił zagrywkę, konsekwencją czego było mnóstwo bloków na naszych zawodnikach. Nie pomogła nawet chwilowa zmiana rozgrywających, której dokonał trener Augustyniak. Nasza gra stawała się coraz bardziej czytelna dla przeciwników. Dobrą zmianę dał Bartosz Cedzyński, który zmienił Igora Walczykowskiego pod koniec trzeciego seta. Bartek mocnymi atakami z prawej strony siatki, wprowadził spore zamieszanie w zespole przyjezdnych, jednak tego dnia nic nie było w stanie powstrzymać dobrze grających zawodników Bzury. Mecz zakończył pojedynczy blok na Filipie Frankowskim.

Kolejne mecze pierwej rundy play-off zostaną rozegrane w Ozorkowie w terminie 27-28 luty. Gra toczy się do trzech wygranych spotkań.