II LM. Skra wygrywa pierwszy mecz w Ozorkowie.

Trzecie spotkanie pierwszej rundy play-off II ligi pomiędzy Skrą i Bzurą Zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny 3-1 (-28,20,22,10).

Pierwszy set spotkania był bardzo zacięty do samego końca trwała walka punkt za punkt. W pierwszej części seta Bzura odskoczyła na dwa punkty. Pogoń Skry i wyrównanie seta po 24. Mamy piłkę setową w górze i blok rywali i znowu remis po 28. Ostatni punkt zdobyli zawodnicy z Ozorkowa po długiej wymianie i Pierwszy set dla nich 30 - 28.

Druga partia spotkania nie zapowiadała się dobrze dla naszych zawodników, od początku seta Igora Walczykowskiego zastąpił Bartosz Cedzyński. Nic to nie zmieniło w grze siatkarzy Skry. Powrót na boisko Walczykowskiego i Bełchatowianie zaczęli odskakiwać po punkcie. Dobra gra zagrywką i mało błędów własnych dała zwycięstwo 25-20.

Trzeci set  walka od początku, żadna z drużyn nie może odskoczyć na więcej niż punkt. Końcówka seta i dobra gra w ataku Dłubały i Frankowskiego. Koniec tej partii dla nas i wygrywamy 25-22. Prowadzenie 2-1 podbudowało Bełchatowian na tyle , że od początku seta zaczęli budować przewagę dobrą zagrywką Mysery i Ignatowskiego. Rozegrał sie też Walczykowski raz po raz z prawego ataku zdobywał punkty. Set demolka i zwycięstwo do 10.

Wygrana Skry 3-1 i jesteśmy o krok od awansu do drugiej rundy i gry o awans do pierwszej ligi. Jutro czwarte spotkanie w Ozorkowie o godzinie 11.00 w hali MOSiR.

Skra grała w składzie: Kotas 3, Frankowski 19, Mysera 10, Walczykowski 19, Dłubała 10, Maćkowiak 3, Dembiec - libero , Ignatowski 4, Cedzyński 2, Koźmiński.