II LM. Pierwszy mecz dla SKRY.

KPS SKRA Bełchatów - SUDETY Kamienna Góra 3-0 (20,25,15)
Skład Skry : Kotas, Frankowski, Mysera, Walczykowski, Dłubała, Maćkowiak, Dembiec - libero, Koźmiński, Kolanek, Cedzyński, Ranecki. Pierwszy mecz finałowej fazy play-off II ligi dla Skry. Od początku spotkania nasi zawodnicy wyszli skoncentrowani i podjęli walkę punkt za punkt. Początek seta i odrazu poważnej kontuzji doznał kapitan Skry Dłubała. Skręcił staw skokowy przy lądowaniu po ataku. Jego miejsce zajął Koźmiński i starał się zastąpić swego starszego kolegę. W połowie pierwszej partii zyskaliśmy przewagę 15-10. I gra układała się po myśli trenera Augustyniaka. Zatrzymać Zająca w ataku blokiem i obronić kilka piłek. To wystarczyło do wygrania seta 25-20. Druga odsłona spotkania i walka Sudetów o każdy punkt. Żadna z drużyn nie odpuszczała. W tym fragmencie gry dobra zagrywka Maćkowiaka i gra w ataku Walczykowskiego i Frankowskiego dały efekt w postaci zwycięstwa i w tej partii 27-25. Trzeci set tego meczu i od samego początku dobra gra blokiem, kilka błędów przeciwnika (w tym żółta i czerwona kartka za dyskusję z arbitrem spotkania). I gładkie jak na ten mecz zwycięstwo w tym secie do 15. Cały mecz dla Skry 3-0 i jeden zero w meczach do trzech zwycięstw dla Bełchatowian. Jutro drugie spotkanie o godzinie 12.00 na hali Energia. Będzie ciekawie , a to za sprawą licznej grupy kibiców z Kamiennej Góry , którzy zapewne tak jak dzisiaj będą gorąco dopingować swój zespół. Liczymy że nasi kibice też pomogą jutro i stworzą atmosferę jak na meczach pierwszego zespołu. Zapraszamy chętnych wstęp bezpłatny.
Z ostatnich wiadomości Piotr Dłubała , kapitan zespołu doznał zerwania torebki stawowej w stawie skokowym i wyklucza go z udziału w play-off na około miesiąc, czyli do końca zmagań w tej fazie rozgrywek.