II LM. SKRA odpada z walki o awans.

W ostatnią sobotę i niedzielę II zespół Skry rozgrywał swe mecze w Kamiennej Górze. Był to trzeci i czwarty mecz finału play-off grupy drugiej. Zwycięzca uzyska awans do turnieju finałowego i prawo walki o pierwszą ligę. Po dwóch meczach był remis 1-1. Skra nie wykorzystała w pełni atutu własnej hali. A jeszcze na dodatek straciła podstawowego zawodnika Piotrka Dłubałę, który uległ kontuzji stawu skokowego. W sobotę początek od razu ustawił całość seta, niepewne przyjęcie i błędy w ataku spowodowały że to Sudety wygrały pierwszą partię. W drugim secie Walczykowskiego od początku zastąpił Cedzyński i to po części odniosło skutek walka do końca punkt po punkcie i przy stanie 23-23 autowy atak Cedzyńskiego , jeszcze walka , ale znowu górą byli zawodnicy z Kamiennej Góry. 2-0 w setach i wygrana w tym meczu uciekła dość daleko tym bardziej że obraz gry nie zmienił się. Dalej seriami popełnialiśmy błędy, co doskonale wykorzystywali zawodnicy z MKS Sudety. Znowu dobrą formą błysną Maciej Zając. Został zresztą wybrany zawodnikiem Spotkania.
W niedzielę nastąpiły zmiany w składzie Skry, po analizie meczu sobotniego sztab szkoleniowy zdecydował się na wprowadzenie od początku meczu Cedzyńskiego i na pozycji libero Dembca zamienił Koźmiński. Do wzmocnienia też doszło na przyjęciu, bo  dojechał Maciej Bartodziejski. Pierwszy set spotkania pokazał że ten mecz będzie grą o wszystko, niestety przegrana w pierwszej odsłonie do 26 znowu podcięła trochę zawodników Skry. Drugi set miał podobny przebieg do sobotniego i wygrana po dużej ilości błędów do 16. 2-0 dla przeciwnika i trzeci set wydawał się tylko formalnością. Ale Skra od początku walczyła o pozostanie w grze. Wgrana w tej partii dawała jeszcze cień szansy na mecz piąty w Bełchatowie. Wygraliśmy do 18 i wydawało się że zespół się odrodził niestety początek seta znowu przewaga Sudetów i prowadzenie 7-2. Punkt po punkcie mozolnie odrabiamy straty już tylko 18-16 i zepsuta zagrywka. Straty kolejnych punktów 21-16 . 25-21 dla Kamiennej Góry i 3-1 w tym spotkaniu i w całym play off. Zespół Sudetów awansował do turnieju mistrzów grup i walki o awans do pierwszej ligi.
Po raz drugi zespół Skry walczył w play - off . W ubiegłym sezonie przegraliśmy piąty mecz z Czarnymi Rząśnia i przed tymi meczami kontuzji doznał Filip Frankowski. Teraz w pierwszym meczu finału Piotr Dłubała skręcił nogę i brak Radosława Kolanka  (problemy z kolanem). Brak tych dwóch zawodników był aż nazbyt widoczny. Może za rok kolejną szansę uda się wykorzystać.