Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 06 listopada 2017 19:26

Wyniki spotkań minionego weekendu

Kolejny pracowity weekend za grupami młodzieżowymi EKS Skra Bełchatów. Poniżej prezentujemy wyniki wszystkich spotkań.

W sobotę o godzinie 11:00 w Szkole Podstawowej Nr 13 kadeci prowadzeni przez Michała Mękarskiego podejmowali zespół KS Lechia Tomaszów Mazowiecki III. Gospodarze wygrali całe spotkanie bez straty seta. O tej samej porze swój mecz rozgrywały juniorki. Podopieczne Piotra Narejki po tie-breaku pokonały rówieśniczki z Aleksandrowa Łódzkiego. O kolejne punkty w II lidze walczył zespół Radosława Kolanka. Niestety, po raz w pierwszy w tym sezonie, młodzi zawodnicy PGE Skry II Bełchatów nie zdołali urwać rywalowi nawet seta. Co ciekawe, w drużynie Wkręt-Met LKPS Borowno, wystąpił były siatkarz bełchatowskiego klubu Robert Szczerbaniuk. Środkowy reprezentował barwy Skry w sezonach 2004/2005 i 2005/2006, zdobywając dwa mistrzostwa Polski i dwa Puchary Polski.

Niedziela minęła pod znakiem II Turnieju Młodzików, w którym najmłodsi przedstawiciele grup młodzieżowych EKS Skra Bełchatów nie zdołali wygrać nawet seta. Ostatecznie z dorobkiem 3 punktów, uplasowali się na ostatnim, czwartym miejscu. Swój turniej rozgrywały także młodziczki. Podopieczne Beaty Kuligowskiej pokonały zespół MKS 16 Łódź oraz ULKS MOSiR Sieradz. Uległy MKS SKIER-VIS Skierniewice i dwóm zespołom z Łodzi - KS Dziewiątka Łódź oraz UKS Volley 34 Łódź. Kadetki w III Turnieju Rundy Zasadniczej walczyły z zespołami z Rawy Mazowieckiej i Łasku. Dziewczęta wygrały pierwszy mecz z Łaskovią Łask 3:0, natomiast uległy rówieśniczkom z Rawy Mazowieckiej 3:0. Uzyskany wynik dał utrzymanie w grupie D. W niedzielę o kolejne zwycięstwa walczyły oba zespoły juniorów. Pierwszy zespół, prowadzony przez Radosława Kolanka, zwyciężył 3:0 z Bzurą Ozorków i z dorobkiem 12 punktów są samodzielnym liderem grupy 1. Podopieczni Moniki Stasiak zwyciężyli po tie-breaku z KS Siatkarz Wieluń i aktualnie zajmują trzecie miejsce w grupie 2.

04.11.2017 (sobota)
EKS Skra Bełchatów ? KS Lechia Tomaszów Mazowiecki III (kadeci) 3:0 (25:21, 25:23, 25:23)
EKS Skra Bełchatów ? UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki (juniorki) 3:2 (25:23, 26:28, 25:23, 19:25, 15:13)
Wkręt-Met LKPS Borowno ? PGE Skra II Bełchatów (II liga mężczyzn) 3:0 (25:21, 25:21, 25:21)

05.11.2017 (niedziela)
II Turniej Młodzików
EKS Skra Bełchatów ? KS Wifama Szkoła Gortata Łódź 0:2 (9:25, 9:25)
UKS Korona Bełchatów ? EKS Skra Bełchatów 2:0 (25:21, 25:11)
EKS Skra Bełchatów ? KS Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:2 (18:25, 17:25)
III Turniej Rundy Zasadniczej Kadetek
EKS Skra Bełchatów ? MUKS SOS Reymont Dargfil Rawa Mazowiecka 0:3 (25:13, 25:13, 18:16)
EKS Skra Bełchatów ? ŁMLKS Łaskovia Łask 3:0 (25:12, 25:20, 17:15)
Turniej Młodziczek
EKS Skra Bełchatów ? MKS 16 Łódź 2:1 (15:25, 25:15, 15:7)
MKS Skier-Vis Skierniewice ? EKS Skra Bełchatów 2:0 (25:15, 25:10)
EKS Skra Bełchatów ? ULKS MOSiR Sieradz 2:0 (25:18, 25:15)
KS Dziewiątka Łódź ? EKS Skra Bełchatów 2:0 (25:8, 25:17)
UKS Volley 34 Łódź ? EKS Skra Bełchatów 2:0 (25:9, 26:24)
MKS Bzura Ozorków ? EKS Skra Bełchatów I (juniorzy) 0:3 (21:25, 23:25, 21:25)
KS Siatkarz Wieluń ? EKS Skra Bełchatów II (juniorzy) 2:3 (25:19, 24:26, 18:25, 27:25, 9:15)