Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 28 października 2019 13:26

Podsumowanie weekendu

Dwie wygrane i dwie przegrane zanotowali na swoim koncie nasi siatkarze w ostatni weekend października.

Nie udało się zrewanżować naszym juniorkom za przegraną w pierwszym spotkaniu z AS Active Opoczno. Dziewczęta nie wywiozły żadnego punktu z Opoczna. Przed siatkarkami Piotra Narejki jeszcze dwa spotkania w tej rundzie, najbliższe już 3 listopada w Aleksandrowie Łódzkim.

Kolejną przegraną odnieśli także kadeci, którzy urwali tylko jednego seta SPS Zduńska Wola.

Zdecydowanie lepiej poszło juniorom, którzy w sobotę wygrali na wyjeździe z WKS Wieluń 3:1 w ramach III ligi, a w niedzielę pokonali u siebie pierwszy zespół Lechii Tomaszów 3:0.

Młodziczki mimo przerwy w rozgrywkach ligowych nie miały wolnego weekendu. W niedzielę zagrały w Szczerców Cup 2019, gdzie zajęły czwarte miejsce. Więcej informacji o turnieju tutaj.

24.10.2019 r. (czwartek)
AS Active Opoczno ? EKS Skra Bełchatów (juniorki) 3:0 (25:19, 25:18, 25:16)

26.10.2019 r. (sobota)
EKS Skra Bełchatów ? SPS Zduńska Wola (kadeci) 1:3 (17:25, 25:18, 18:25, 25:27)

WKS Wieluń ? PGE Skra II Bełchatów (III liga mężczyzn) 1:3 (17:25, 25:22, 14:25, 22:25)

27.10.2019 r. (niedziela)
EKS Skra Bełchatów ? KS Lechia Tomaszów Mazowiecki (juniorzy) 3:0 (25:22, 25:17, 25:11)

Przypominamy, że o wszystkich wynikach informujemy na bieżąco na naszej stronie na Facebooku.