poniedziałek, 01 marca 2021 12:46

Najbliższe mecze naszych drużyn

Po dłuższej przerwie do gry wraca III liga, PGE Skra II Bełchatów podejmie u siebie łódzką Wifamę. W ostatnim turnieju rundy zasadniczej sprawdzą się młodziczki. Nie możemy również zapomnieć o rozpoczynającym się ćwierćfinale MPJ.

Siatkarze Mateusza Hesa po ponad miesiącu przerwy zagrają w III lidze mężczyzn. Do Bełchatowa przyjadą siatkarze Wifamy, którzy w pierwszym meczu wygrali 3:1. Żółto-czarni na pewno chcą się zrewanżować za tą przegraną.

Przed młodziczkami ostatni turniej rundy zasadniczej w tym sezonie. Siatkarki Moniki Stasiak rywalizować będą w VI grupie z UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola i UKS Fuks Sulejów.

Na końcówce rozgrywek wojewódzkich są także młodzicy, którzy zagrają w finale! Zgodnie z przepisami, finał zostanie rozegrany w formie jednego turnieju, a zagrają w nim zespoły, które po pięciu turniejach rundy zasadniczej zajęły miejsca I - III oraz ? tak jak w naszym przypadku ? zespoły posiadające zawodników w SMS PZPS Spała, które nie zakwalifikowały się do turnieju finałowego. Finałowy turniej o mistrzostwo województwa łódzkiego w kategorii młodzików zostanie rozegrany w dniach 27 - 28 marca w Tomaszowie Mazowieckim.

Od niedzieli juniorzy rozpoczną rywalizację w ćwierćfinale MPJ. Cały harmonogram turnieju znajduje się tutaj. Nudzić nie będą się także juniorzy młodsi, którzy zagrają w towarzyskim turnieju w Łebie. Szczegóły tutaj.

Przypominamy, że o wszystkich wynikach meczów informujemy na bieżąco na naszej stronie na Facebooku.