Wydrukuj tę stronę
niedziela, 25 lutego 2018 10:19

MOS Wola w Bełchatowie (galeria)

23 lutego na zaproszenie naszego klubu i w ramach projektu Moc Młodych do Bełchatowa przyjechali siatkarze MOS Wola Warszawa. Podopieczni Kamila Trzcińskiego rozegrali mecz sparingowy z naszymi kadetami i mieli możliwość obejrzenia treningu PGE Skry Bełchatów.

Wizyta w Bełchatowie rozpoczęła się od hali Energia, gdzie kadeci pojawili się już o 16:30 i przyglądali się przygotowaniom do treningu i krótkiej odprawie przed treningiem. Później przyszedł czas na wspólne zdjęcie i przeniesienie się z płyty boiska na trybuny, gdzie młodzi Warszawiacy oglądali trening PGE Skry przed meczem z Czarnymi Radom.

O godzinie 18:30 pojawili się już w sali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 13, gdzie zaplanowano sparing z naszymi kadetami, którzy przygotowują się do turnieju ćwierćfinałowego MP (te zawody już od czwartku w Puszczykowie k. Poznania). Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla gości. Trener Mękarski sprawdzał różne ustawienia: Eksperymentował składem. Fajnie było zmierzyć się z tak wymagającym przeciwnikiem. Widać, że nie brakuje nam dużo do czołówki.

 

EKS Skra Bełchatów – MOS Wola Warszawa 1:3 (15:25, 25:23, 22:25, 18:25)

EKS Skra Bełchatów: Klat, Ćwikliński, Mielczarek, Filipek, Antosiewicz, Gonerski, Kostrzębski, Bartosik, Kołtunowicz, Chojnacki, Makowski, Rogulski, Górski, Szczepanik, Stępień, Holka, Kazuba, Moszczyński

MOS Wola Warszawa: Orlicz, Rubin, Szaniawski, Sucharski, Gadziński, Kulesza Kacper, Kulesza Michał, Jędrzejczyk, Drobek, Gomułka, Czyżak, Łychowski, Szlęzak

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 488 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 26 lutego 2018 11:13