niedziela, 15 kwietnia 2018 13:49

Juniorzy Mistrzem Polski! (video)

Nasi juniorzy zostali mistrzami Polski! W finałowym meczu bełchatowianie pokonali KS Metro Warszawa 3:0. Tym samym powtórzyli sukces sprzed 12 lat.

Od punktowego bloku Adamczyka Skra rozpoczęła pierwszego seta. Do stanu 6:6 gra punkt za punkt, później drużynie z Warszawy udało się odskoczyć na dwa, trzy oczka. Przy czteropunktowym prowadzeniu KS Metro (11:15) trener Kolanek poprosił o czas. Przerwa pomogła bełchatowianom, bo już za chwilę na tablicy pojawił się remis po 17 i ostatecznie nasza drużyna wygrała do 21. Drugi set to zdecydowana przewaga naszej drużyny (4:0, 14:7), którą utrzymali do końca tej partii. Trzecia odsłona to ponownie bardzo dobra gra, przede wszystkim w bloku i zagrywce.

KS Metro Warszawa ? EKS Skra Bełchatów 0:3 (21:25, 20:25, 22:25)

MVP: Wiktor Nowak

EKS Skra: Nowak, Sawicki, Hoszman, Węgrzyn, Marciniak, Adamczyk, Stąsiek oraz Kałkowski

15.04.2018r. (niedziela)
mecz o miejsce 3 Gwardia Wrocław ? AKS V LO Rzeszów 0:3 (20:25, 11:25, 18:25)
mecz o miejsce 1 KS Metro Warszawa ? EKS Skra Bełchatów 0:3 (21:25, 20:25, 22:25)