piątek, 26 października 2018 08:57

PGE Skra z pierwszym trofeum w sezonie 2018/2019! (galeria, video)

Aleksander Antosiewicz i Hubert Węgrzyn od początku sezonu Plus Ligi uzupełniają skład pierwszego zespołu PGE Skry. Nasi juniorzy byli w „meczowej czternastce” podczas wyjazdowego spotkania w Bydgoszczy i domowych meczów z MKS Będzin i Treflem. Olek pojechał także do Gdańska i wrócił jako zdobywca Superpucharu Polski.

Dwaj środkowi młodzieżowego zespołu EKS Skra Bełchatów już w okresie przygotowawczym dołączyli do składu PGE Skry. W obliczu kontuzji Patryka Czarnowskiego młodzi siatkarze znaleźli się w składzie Mistrzów Polskich w ostatnich spotkaniach.

Olek wystąpił w żółto-czarnych barwach w spotkaniach z Chemikiem Bydgoszcz i MKS Będzin, a Hubert dołączył do zespołu w ostatnim ligowym meczu z Treflem Gdańsk. Dla młodych siatkarzy jest to doskonała szansa na zdobycie doświadczenia i ogrania, które zaprocentuje w przyszłości.

- Nabieram bardzo dużo doświadczenia po takich spotkaniach. Samo bycie w składzie jest bardzo fajną sprawą. Trenowanie i możliwość gry z najlepszymi zawodnikami w Polsce jest niesamowitą szansą i możliwością do nabierania nowych umiejętności, które zaprocentują w rozgrywkach drugiej ligi i juniora – podkreśla Olek Antosiewicz.

Środkowy Mistrzów Polski Juniorów uzupełnił skład PGE Skry w środowym spotkaniu o Superpuchar. Bełchatowianie cieszyli się ze zwycięstwa z Treflem Gdańsk i obronili pierwsze trofeum w tym sezonie.

- Atmosfera w drużynie po zdobyciu pucharu jest bardzo dobra. Każdy cieszy ze zdobycia tego trofeum, bo był to jeden z zakładanych celów na ten sezon. Cieszę się, że mogłem być częścią tego sukcesu – kończy zawodnik bełchatowskiego klubu.

Fot.: PGE Skra Bełchatów

Media

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 362 razy Ostatnio zmieniany piątek, 26 października 2018 10:15

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy