wtorek, 15 stycznia 2019 11:46

Nasi siatkarze w kalendarzu Wod-Kan

„Galeria Mistrzów” to tytuł kalendarza na rok 2019, który przygotowała spółka Wod-Kan. Wydawnictwo jest kontynuacją zapoczątkowanego w roku 2016 projektu „Wspieramy rozwój bełchatowskiego sportu”, w ramach którego Wod-Kan Sp. z o.o. wspomaga działalność klubów i organizacji sportowych szkolących dzieci i młodzież na terenie Bełchatowa.

W kalendarzu nie mogło zabraknąć naszych złotych juniorów! Zdjęcie Mistrzów Polski będzie można oglądać przez cały maj.

Bohaterami tegorocznego kalendarza są tradycyjnie młodzi bełchatowscy sportowcy, którzy w ubiegłym roku na arenach ogólnopolskich i europejskich odnosili wielkie sukcesy. Pokazujemy uśmiechniętych pasjonatów sportu, którzy niestety dla wielu mieszkańców miasta są anonimowi, a ich dotychczasowe sukcesy są absolutnie nietuzinkowe i budzą uznanie w środowisku sportowym. Mamy nadzieję, że ich talent, połączony z ciężką pracą na treningach zaowocuje w przyszłości reprezentowaniem przez nich naszego kraju na imprezach najwyższej, światowej rangi – powiedział prezes spółki Wod-Kan Piotr Kopek. Autorem wyjątkowych zdjęć wykorzystanych w kalendarzu jest Piotr Kurzydlak.

Spółka Wod-Kan w ramach długoletnich umów sponsorskich wspiera działalność naszych siatkarzy, koszykarek MUKS, młodych piłkarzy i zapaśników GKS, lekkoatletów BKL, młodych tenisistów Stowarzyszenia As oraz współpracuje m.in. z sekcją kolarską LSKK, zespołem taekwondo Knouck Out Team i młodymi rugbistami.

Limitowana edycja kalendarza na rok 2019 „Galeria Mistrzów” dotrze do klubów i organizacji sportowych, instytucji samorządowych, placówek oświatowych, lokalnych przedsiębiorców oraz mieszkańców, którzy do wyczerpania nakładu mogą je otrzymać w Biurze Obsługi Klientów spółki, przy ul. Świętej Faustyny Kowalskiej 9.

Źródło: Wod-Kan

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 190 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 15 stycznia 2019 11:56

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy